iOS Developer

Miesto Bratislava/Bernolákovo Plat / Cena 1700€+ zaleží od skúseností

Chceš pomôcť Spidermanovi, Bumblebeemu alebo Jamesovi Bondovi? Buď hrdina a pridaj sa do tímu iOS developerov, ktorí svojou aplikáciou uľahčujú život filmárskym tímom v Hollywoode.

Náplň práce

Pracujte na aplikácii, ktorú využívajú najväčšie filmové štúdia Hollywoodu!

Spoločnosť vyvíjajúca profesionálny filmársky softvér rozširuje svoj iOS developérsky tím. Jej hlavným produktom je aplikácia, realtime streamujúca kamerové zábery. Aplikáciu ocenili režiséri filmov Avengers, Transformers alebo Piráti Karibiku.

Požiadavky

- máš minimálne rok skuseností s vývojom iOS aplikácie
- si Objective-C guru a nebojíš sa Swiftu

O spoločnosti

Spoločnosť je developerom profesionálneho filmárskeho softvéru.

Výhody

- vývoj unikátnej aplikácií
- možnosť pracovať freelance
- business tripy do US
- zaujímavé pracovné ohodnotenie + bonusy
- flexibilná pracovná doba

Máte inú predstavu?

Kontaktujte nás a my nájdeme tú pravú pozíciu pre vás.