Java developer (zábavný priemysel)

Druh pracovného pomeru TPP alebo živnosť Plat / Cena od 1500 - 3500 EUR/m

Pre slovenského klienta, ktorý je svetovým inovátorom vo svojom odbore (zábavný priemysel) hľadáme Java developera do ich menšieho tímu (4 programátorov).
Dostaneš sa k vývoju aplikácie od A po Z: návrh, implementácia, testovanie aj prevádzka

Náplň práce

Používané technológie:
» Snaha čo najviac sa priblížiť event sourcing-u, CQRS, micro services a rest api
» Návrh by mal byť obrazom domény (Domain-Drive Design)
» V rámci modulu jednotlivé komponenty sa spájajú asynchrónne cez Observables (rxjava) alebo CompletableFutures (Java8)
» Základ aplikácie je Spring a Spring Boot
» Paralelné a distribuovateľné aplikácie sú vytvárané pomocou aktorov (akka)
» Integruje sa cez RabbitMQ, Kafka posielaním správ v json formáte
» Dáta sú ukladané do PostgreSQL
» Naše aplikácie sú nasadzované na CentOS, na provisioning používa sa Saltstack a buildy sa pripravujú v Jenkinse
» Prevádzku aplikácie sú dôkladne monitorované (Prometheus)

Požiadavky

Požiadavky
» Už si niečo robil v jazyku Java (najlepšie Java 8)
» Základy backend developmentu: Spring, Hibernate, JDBC (SQL)
» Zaujímajú ťa nové technológie a trendy
» Nie je ti jedno ako program vyzerá, máš rád programovanie,

O spoločnosti

Naším klientom je spoločnosť s ročným obratom 400 miliónov EUR, vyvíjajúca unikátny produkt, pričom sa opiera o špičkový vývojársky tím (viac ako 60 IT špecialistov z celkového počtu 110 zamestnancov). Kladie dôraz na voľnosť, fullstack vývoj a DevOps kultúru.

Máte inú predstavu?

Kontaktujte nás a my nájdeme tú pravú pozíciu pre vás.